Borbena Igokea pala nakon produžetka

Novu sezonu FIBA Lige šampiona Igokea je počela porazom. Tofaš je bio bolji nakon produžetka 104:102.

Četvrtu sezonu u nizu u FIBA Ligi šampiona Igokea je počela domaćim porazom od Tofaša nakon produžetka 104:102. Gosti su konstanto vodili odlično šutirali za tri i imali dobar napadački skok, Igokea je stizala, a kada su igrači iz Burse na dva ipo minuta do kraja otišli na 13 poena prednosti činuilo se da je kraj.

Ipak Igokea se na volšeban način vraća i poenima Stefana Mudija sa linije slobodnih bacanja su izborili protidužetak. Slična slika u dodatnih pet minuta. Opet je Igokea imala zadnji napad za pobjedu ili produžetak, ali je Nemanja Gordić dao loš pas i gosti su došli do pobjede. U pobjedničkom timu Kejlen Homsli 29, Džej Džej Obrajen 21, Željko Šakić 12 poena. U ekipi Igokee najefikasniji je bio Stefan Mudi sa 23, Dragan Milosavljević je dao 18, Marko Jeremić 12, Edin Atić 10, a Mario Nakić je upisao osam poena. U nardnom kolu Igokea gostuje Mursiji.