Igokea i naredne sezone igra FIBA Ligu šampiona
foto: Igokea/Marija Vuruna
Igokea će i naredne sezone biti učesnik FIBA Lige šampiona.

Sedmu sezonu u nizu Igokea će biti učesnik FIBA Lige šampiona.
“Košarkaški klub Igokea nastaviće kontinuitet nastupa na najvećoj FIBA klupskoj sceni, biće ovo sedmi nastup Igosa u takmičenju Basketball Champions League.
Direktan plasman potvrda je kontinuiteta rezultata, stabilnog rada i statusa koji je Igokea izgradila u regionalnoj i evropskoj košarci. Nova sezona Basketball Champions League donosi učešće 32 kluba iz 18 zemalja, a regularni dio takmičenja igraće se kroz osam grupa sa po četiri ekipe. Žrijeb grupa biće održan 8.7.2026., kada će Igokea saznati svoje rivale na evropskom putu”, saopšteno je iz kluba.
Osim Igokee od klubova iz bivše Jugoslavije, drugu sezonu u nizu igraće i subotički Spartak te Cibona.

- Ajzea Kenan nije više košarkaš Crvene zvezde
- Alek Piters u Milanu: Nevjerovatan je osjećaj pridružiti se organizaciji kao što je Milano
- Marko Jošilo ostaje u Čačku
- Mustafa Fal iz Olimpijakosa u Panatinaikos
- Valensija sa stilom do titule šampiona Španije
- Kris Džons pojačao Crvenu zvezdu
- Roman Pen će organizovati igru Igokee
- Ibon Navaro: Nisam mogao da zamislim bolje mjesto za to od Beograda i Crvene zvezde
- Kanađanin potpisao za Cedevita Olimpiju
- Ti Džej Šorts napustio Panatinaikos


