Igokea i naredne sezone igra FIBA Ligu šampiona

Kontinuitet.
Nenad Stefanović

foto: Igokea/Marija Vuruna

Igokea će i naredne sezone biti učesnik FIBA Lige šampiona.

košarka

Sedmu sezonu u nizu Igokea će biti učesnik FIBA Lige šampiona.

“Košarkaški klub Igokea nastaviće kontinuitet nastupa na najvećoj FIBA klupskoj sceni, biće ovo sedmi nastup Igosa u takmičenju Basketball Champions League.
Direktan plasman potvrda je kontinuiteta rezultata, stabilnog rada i statusa koji je Igokea izgradila u regionalnoj i evropskoj košarci. Nova sezona Basketball Champions League donosi učešće 32 kluba iz 18 zemalja, a regularni dio takmičenja igraće se kroz osam grupa sa po četiri ekipe. Žrijeb grupa biće održan 8.7.2026., kada će Igokea saznati svoje rivale na evropskom putu”, saopšteno je iz kluba.

Osim Igokee od klubova iz bivše Jugoslavije, drugu sezonu u nizu igraće i subotički Spartak te Cibona.

točak

Mozzart 1-3
meridian akvizicija

About The Author