Jahorina novom pobjedom na domaćem terenu nadomak plej-ofa ABA 2 lige
foto: Jahorina Pale
Jahorina je nadomak plasmana u plej-of ABA 2 lige.

Tim iz Pala prvi put igra drugo po rangu regionalno takmičenje i u prvoj sezoni su nadomak plasmana među osam najboljih ekipa. U posljednjem, osmom kolu, ligaškog dijela na svom terenu pobijedili su skopski TFT 92:84 i upisali petu pobjedu. Za prolaz među osam najboljih trebaće im pobjeda Širokog protiv MZT-a, a kako su oni pobijedili TFT iz konkurencija najboljih osam ekipa ispao je Borac.
U dresu Jahorine debitovao je Stefan Peno, koji je ubacio 16 poena uz devet asistencija. Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Marko Kovačević, koji je ubacio 25 poena. Braća Gutalj su imali dvocifrene učinke. Rajko je ima 16 poena i 10 skokova, Marko je dao 12, a Jovan 11 poena.
Na drugoj strani Entoni Govens i Stenli Dejvis su ubacili po 21 poen.
- Danilo Anđušić se oprostio od reprezentacije Srbije: Osjećam ponos i zahvalnost
- Italijanska policija, Virtus i Evroliga na jednoj, Partizan na drugoj strani
- Saša Obradović pred Bajern: Trener Svetislav Pešić je najbolji svih vremena i naš neki uzor u smislu toga kako bi možda trebalo sve da izgleda
- Zvezdan Mitrović i Cedevita Olimpija nastavljaju
- Džabari Parker: Nisam došao ovde da budem prosječan
- Emir Halimić: Nažalost, sa nama ovog puta nisu košarkašice iz nekih naših klubova, odbile su pozive iz različitih razloga
- Borac pregazio Vršac, Sloboda ovjerila plej of
- Spartak angažovao novog američkog košarkaša
- Žarko Milaković: Dali smo mu šansu

