Etore Mesina računa na Marka Gudurića protiv Crvene zvezde

Gostovanje u Beogradu.
Marko Gudurić

printscreen

Etore Mesina trener milanske Olimpije najavio je meč prvog kola Evrolige.

Milanska Olimpija je na startu Evrolige odigrati dva meča u Beogradu. Prvi u utorak protiv Crvene zezde, a drugi u četvrtak protiv Partizana.

Trener ekipe Etore Mesina protiv Crvene zvezde ne može računati na bivšeg igrača crveno-bijelih Lorenca Brauna.

“Nažalost, u ovim prvim mečevima nećemo imati Lorenca Brauna, ali povratak Marka Gudurića i igrača koji nisu mogli da nastupe na Superkupu uliva nam povjerenje da možemo odigrati dobar meč već sutra”, rekao je Mesina i dodao:

“Biće to težak debi, na teškom terenu i protiv snažnog protivnika, kojem prilazimo sa entuzijazmom onih koji su svjesni da mogu postati dobar tim, zasnovan na odbrani, skoku i kretanju lopte u napadu. To je identitet koji želimo da izgradimo”.

Meč Crvena zvezda-Olimpija Milano na porgramu je u utorak u 20 časova.

točak
Bonus kalendar
sportska konferencija

About The Author