Bez neizvjesnosti u Milanu

Armani i u drugom meču bolji od Bajerna u četvrtfinalu Evrolige.

Prvi duel ovih ekipa prije dva dana, odlučen je u posljednjim sekundama. Večeras to nije bio slučaj, Armani je slavio pobjedu 80:69 (26:12,21:17,18:24,15.16). Domaća ekipa je vodila, u prvom poluvremenu su imali i 22 poena razlike. Bajern je dobro reagovao u nastavku, u trećoj četvrtini su došli i do osam poena zaostatka i imali su napad, ali nisu pogodili. Onda je trener gostiju Andrea Trinkijeri dobio dvije tehničke i veoma brzo domaća ekipa opet ide na dvocifrenu prednost i tu je meč odlučen.

U ekipi Armanija Kevin Panter je ubacio 20, Serhio Rodrigez 13, Ševon Šilds 12, dok je Vladimir Micov ubacio dva poena. Na drugoj strani Vejn Boldvin 23, Vladimir Lučić, Džejms Gist i Džejlen Rejnolds po 11 poena.