Monako u Zvezdinom nizu

Košarkaši Crvene zvezde pobijedili Monako u gostima.

Dva kola – dvije pobjede učinak je Crvene zvezde u Evrokupu ove sezone. U drugom kolu u gostima su pobijedili Monako 63:66 (6:17, 18:12, 20:8,19:29)

Odlučujuće poene za Zvezdu dao je Regland poslije dva ofanzivka skoka. Tačnije pogodio je trojku za vođstvo 64:61 u posljednjem minutu.

Na drugoj strani promašio je za izjednačenje Uatara, nakon defanzivnog skoka Cirbesa, Regland je fauliran, pogodio je oba bacanja i to je pobjeda Zvezde u jednom dosta teškom meču u kojem šut nije bio jača strana ni jedne ekipe.

Regland je sa 13 poena bio najefikasniji u Zvezdi, dok je Elmedin Kikanović bivšem klubu dao 22 poena.

Meč je početkom drugog poluvremena bio prekinut na oko 10 minuta zbog kvara na uređajima, koji prate vrijeme i statistiku.

REZULTATI 2. KOLA

Ulm – Galatasaraj 103:92
Monako – Crvena zvezda 63:66
Andora – Breša 108:90

TABELA: Zvezda 2-0, Andora 1-1, Monako 1-1, Galatasaraj 1-1, Ulm 1-1, Breša 0-2.