Bogdan Karaičić pred drugi meč finalne serije: Očekuje nas nova utakmica, koja za nas sigurno neće biti nimalo laka

Partizan gostuje u Subotici.
Bogdan Karaičić

foto: aba liga/ Dragana Stjepanović

Bogdan Karaičić će voditi Partizan i u drugoj utakmifi finalne serije Superlige Srbije.

Suspenzija od četiri meča Željku Obradoviću je istekla, a Bogdan Karaičić je poslije prve utakmice finalne serije protiv Spartaka na pitanje da li će Obradović u nastavku voditi Partizan odgovorio kako je Željko dao riječ, aludirajući da će on ostati na klupi ekipe.

Sudeći po najavi tako će i biti pošto je Karaičić najavio drugi meč u Subotici.

točak

“Očekuje nas nova utakmica, koja za nas sigurno neće biti nimalo laka i zato moramo ostati smireni. Od samog početka cilj nam je da budemo najbolja verzija sebe. Nadam se da ćemo pružiti maksimum i odigrati dobru utakmicu”, istakao je Karaičić.

Arijan Lakić krini košarkaš Partizana poziva na oprez.

“Moramo da budemo smireni i skoncentrisani tokom cijele utakmice, naročito zbog toga što će biti puna dvorana. Mislim da nas očekuje još teži meč, ali ako budemo igrali našu igru i imali fokus, vjerujem da ćemo doći do pobjede”, izjavio je Lakić.

Drugi meč finalne serije Spartak-Partizan na programu je u utorak u 20 časova i 30 minuta.

Bonus kalendar

About The Author