Marko Šćekić: Svaka im čast idemo dalje

Šćekić zadovoljan.
Marko Šćekić

Marko Šćekić trener Borca govorio poslije pobjede protiv Zlatibora.

Dvije gostujuće utakmice u ABA 2 ligi i dvije pobjede Borca. Tim Marka Šćekića je u drugom kolu u gostima poslije produžetka pobijedio Zlatibor 93:90.

“Prvo čestitam ekipi Zlatibora na fer i korektnoj borbi i veoma zanimljivoj utakmici. Mislim da je presudila naša odbrana, naša čvrstina koju smo 45 minuta uspjeli da održimo na visokom nivou. Uspjeli smo i u četvrtoj četvrtini kada smo pali da igramo čvrsto. Dozvolili smo protivniku da se našim greškama razigra, a Zlatibor ima mnogo talentovanih igrača, prije svega napadački.

Dali su mnogo teških koševa večeras, Đukanović, Kovačević, Vujačić, svi su davali, ali to su generalno njihove pozicije, njihovi koševi. Čestitam mojim igračima na zasluženoj pobjedi, na borbi. Svaka im čast i idemo dalje!“, rekao je Marko Šćekić.

Borac u nedjelju u drugom kolu Lige BiH dočekuje sarajevsku Bosnu, a prvi meč u ABA 2 ligi pred domaćim navijačima odigraće 31.10 protiv Šibenke.

Najbolje kvote vas očekuju u Meridianbet poslovnicama.