Džons nakon pobjede.
Karlik Džons

printscreen

Karlik Džons govorio je nakon pobjede protiv Bajerna.

Partizan je u trećem kolu Evrolige došao do prve ovosezonske pobjede u tom takmičenju. Na domaćem terenu Partizan je sa 86:78 pobijedio Bajern Minhen.

“Drago mi je da smo pobijedili, imali smo sjajnu seriju na startu drugog poluvremena. Bilo je ružno gledati na kraju ,ali šta je tu je. Moramo da unaprijedimo određene stvari, ali pobjeda je najvažnija. Pravili smo početnike greške, ali ono što treba da radimo jeste da igramo zajedno svih 40 minuta.

U prethodnim utakmicama nismo kontantno bili dobri 40 minuta, nismo ni ovde večeras, ali popravili smo se. Na nama je da gledamo film i da analiziramo greške. Na početku smo igrali dvije gostujuće utakmice, teško je, a Partizanovi navijači su sjajni, divno je dobijati njihovu podršku, energiju i ljubav, to je motiv više za nas”, poručio je Karlik Džons koji je ubacio 14 poena.

U narednom kolu Partizan gostuje Makabiju.