Druga pobjeda Borca

Košarkaši banjalučkog Borca u drugom kolu ABA 2 lige pobijedili Vrijednosnice Osijek.

Borac je slavio sa 81:70 (23:14,23:25,22:17,13:14) i sa Zlatibora se vraćaju sa dvije pobjede, pošto su prethodno bili bolji i od Širokog Brijega.

Borac je vodio od početka meča i kontrolisao igru i rezultat. Na poluvremenu su imali sedam poena prednosti (46:39), a nakon treće četvrtine su vodili (68:56). Onda u posljednjem kvartalu problemi za Borac u napadu i tim iz Osijeka prilazi na 70:67. Onda stvari u svoje ruke uzima Langović i Borac dolazi do 77:67 i tu je meč odlučen.

Aleksandar Landgović je odigrao sjajan meč postigavši 31 poen. Pratili su ga Teodor Simić i Marton Džeron sa po 12, dok je Jan Rebec dao 11 poena, a Amsal Delalić je ubacio 4 i imao 12 skokova.