Budućnost prati Igokeu (VIDEO)

Košarkaši Budućnosti pobijedili Cedevita Olimpiju u odloženom meču 18. kola ABA lige.

Budućnost je slavila na domaćem terenu 89:75 (28:23, 15:25,25:15,21:12). Košarkaši Dejana Milojevića do pobjede su došli mnogo boljom igrom prije svega u odbrani u drugom poluvremenu nakon što su nakon prvih 20 minuta imali zaostatak od pet poena (43:48).

Podgoričani sada imaju 19 pobjeda koliko i lider Igokea, s tim da oni imaju tri, a Igokea četiri poraza.

Džastin Kobs sa 24 poena predvodio je pobjednike, Melvin Edžim je ubacio 17, Danilo Nikolić je ubacio 14, Nikola Ivanović 11, a Amadeo Dela Vale 10 poena. U gostujućem sastavu, koji je sada na učinku 16 pobjeda i pet poraza, Jaka Blažič 26, Luka Rupnik 11, Kendrik Peri 10 poena.