Treća pobjeda Cibone u nizu

Cibona bolja od Mornara u šestom kolu ABA lige.

Cibona je do treće pobjede i nizu u ABA ligi došla protiv Mornara. Na domaćem terenu tim Ivana Velića je slavio pobjedu 84:73 (28:10,14:26,21:13, 21:24)

Domaća ekipa je sjajno otvorila meč i povela 19:0 i taj početak je odredio utakmicu.Gosti šest minuta nisu postigli poen.

Mornar se u dva navrata vraćao prilazio, ali nisu imali sbage za preokret. Posljednji put puleni Mihaila Pavićevića su zaprijetili na šest minuta do kraja kada je bilo 66:61.

Nakon tajm auta Cibona se uzvraća sa tri trojke i rješava pitanje pobjednika.

U ekipi Cibone Damir Markota i Brendis Reli Ros su dali po 17 poena. Marko Ljubičić je dodao 14 pogodaka.

Na drugoj strani Đorđe Drenovac 23, Nikola Rebić 13, Nemanja Vranješ 10.

Igokea – FMP 74:85

This ad was automatically placed here by AdSense. Click here to learn more.

Tabela: Crvena zvezda 6-0, Mega 5-1, Partizan 3-3, FMP 3-3, Cibona 3-3,Budućnost 3-2,Olimpija 2-3, Cedevita 2-4, Igokea 2-4, Zadar 2-4,Krka 2-4, Mornar 2-4.