Teško montažeru utakmice Zadar – Krka

Krka slavila u Zadru.

Poslije svake utakmice ABA lige u reportažnim kolima montažer uz pomoć producenta priprema highlightse sa najboljim potezima utakmice. Praksa je da traju oko tri minuta. E onaj koji bude montirao tri minuta najboljih poteza sa meča Zadar – Krka zaslužuje minimum duplu dnevnicu.

Meč 17. kola u kojem je Krka slavila pobjedu 64:72  i koji je odigran pred polupraznim tribinama ( zbog kazne meč su gledali samo oni sa sezonskim učaznicama) obilovao je lošom i sporom košarkom i na prste jedne ruke mogu se nabrojati dobri potezi. Krka se sada izjednačila sa Zadrom i do kraja će borba za opstanak biti izuzetno zanimljiva.

Dominik Mavra sa 18 poena predvodio je goste, Jure Balažič je dao 11, a Luka Lapornik 10 poena.

U domaćem timu Mario Litl 13, Lovre Bašić i Domagoj Vuković su dali po 10 poena.

Olimpija – Budućnost 21.00

TABELA: Zvezda 16-1, Cedevita 12-5, Budućnost 11-5, Partizan 11-6, Mega 9-8, Cibona 7-9, FMP 7-10,Mornar 6-10 Igokea 6-11, Olimpija 5-11, Zadar 5-12, Krka 5-12.