Real sa 2:0 ide u Atinu

Real i u drugom meču plej ofa Evrolige pobijedio Panatinaikos.

Prvi meč je bila velika šansa za brejk Panatinaikosa. Nisu je iskoristili. U drugom nisu imali šanse. Real je slavio pobjedu 78:63 (21:8,14:18,26:15,17:22) i sa prednošću od 2:0 idu u Atinu. Odlična prva četvrtina nakon koje je domaći tim imao 13 poena prednosti odredila je daljnji tok utakmice.

Real je stečenu prednost održavao, a onda su u trećoj četvrtini prelomili utakmicu, pošto su pred odlučujućih 10 minuta imali 61:41.

Domaćine su do pobjede predvodili Fakundo Kampaco sa 13, sedam skokova i devet asistencija, Džefri Tejlor  je dao  11, a Entoni Rendolf i Gustavo Ajon su dali po 10 poena.

Na drugoj strani Dešon Tomas 13, Šon Kilpatrik 10, a Nik Kalates je dao samo jedan poen uz sedam asistencija.